درباره مریم جحه فروش -آکادمی تنیس مریم حجه فروش - آموزش تنیس در اصفهان

کمی در مورد مریم حجه فروش ، مربی درجه یک فدراسیون تنیس جهانی

هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست

Miss. Merry

A little about Maryam Hajjehforosh, a first-class tennis coach in Isfahan

ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

من مريم حجه فروش هستم و از اينكه شما آكادمي ما را برای آموزش تنیس انتخاب كرديد و در اين لحظات در وبسايت ما هستيد بسيار خرسند و خوشحالم ، قطعا شما يكي از علاقمندان رشته مفرح و جذاب تنيس هستيد .
همانطور كه ميدانيد ورزش تنيس يك ورزش انفرادي است كه علاوه بر شادابي و نشاط باعث افزايش تمركز ، هماهنگي عصب و عضله ، استفاده از ذهن و افزايش قدرت تصميم گيري ميشود .علاوه بر مزایای ورزش انفرادی ، ما سعی می کنیم تا ورزش تنيس از مزايايي ورزش گروهي نيز بهره مند شود و شما يا فرزندانتان در محيط هاي گروهي نيز قرار بگيريد و از نشاط و هياهوي گروه نيز بهره مند شويد،برگزاري اردوهاي تابستاني ،كلاس هاي زبان گروهي ، شنا و ...در اين راستا مي باشد .
شما با هر احساسي ميتوانيد وارد زمين تنيس بشويد و فقط با شادي و نشاط خارج می شوید .اين جادوي تنيس است. بعضي از افراد خاك زمين تنيس را علت اين انرژي مثبت ميدانند و بعضي تحرك و نشاط در حين ورزش را سبب اين حس خوب ميدانند، من علاوه بر اين موارد عشق و دلبستگي را به آن اضافه ميكنم. من عاشق ورزش تنيس هستم و هرگز براي عنوان و يا رتبه خاصي تنيس را انتخاب نكردم ، بازيكناني كه در كنارم قرار ميگيرند اين عشق را ميپذيرند ، آنها با لبخند زيبا من را ميس مري صدا ميكنند و حقيقتا من از شنيدن اين صميمت لذت ميبرم و اين اسم را بهتر از هر عنواني دوست دارم . تمام سعی ام در طي سي سال تجربه مربي گري پرورش استعدادهاي بوده كه علاوه بر نشاط ، سرزندگي ، سلامتي ،اعتماد بنفس وخودباوري بتوانند قهرماني را نيز در ورزش تنيس تجربه كنند و با لطف خدا و تلاش تيم قوي و حرفه اي آكادمي توانستيم به اين هدف دست پيدا كنيم و چندين قهرمان کشوری و مدال آور ملي در ورزش تنيس از استان اصفهان تعليم دهيم .
افتخار من اين است كه در كنار بازيكناني بزرگ شدم كه اكنون افتخار سرزمينم هستند و من با ديدن انها لذت بيشتري از ورزش تنيس ميبرم ، اين امر باعث ميشود از تصميم خود در انتخاب ورزش تنيس بيشتر راضي باشم و اگر چندين بار ديگر در دوران نوجواني قرار بگيرم باز اين ورزش را انتخاب كنم . تلاش ما آموزش ورزش تنیس در اصفهان است تا هر ورزشکار علاقمند به تنیس با هر سطح مالی بتواند به آرزوی خود برسد.به اميد اينكه روزي شما را ببينیم و داستاني جديد و موفقيتي دوباره را با شما تجربه كنیم ،

آکادمی تنیس مریم حجه فروش - عکس گالری
0
ساعت آموزش
0
نفر کارآموز
0
سال تجربه
آکادمی آموزش تنیس مریم حجه - عکس گالری

آکادمی تنیس حجه فروش یک نفر نیست یک تیم است

هیچ وقت برای یادگیری تنیس دیر نیست
سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید ما می توانیم در گرفتن تصمیم بهتر به شما کمک کنیم

شماره تماس 09133111271
آدرس : خیابان کارگر ، درب شهید رجایی ، باشگاه شهید جمالیان ، زمین شماره 4