بهترین مربی تنیس در اصفهان

درباره مریم جحه فروش -آکادمی تنیس مریم حجه فروش - بهترین مربی تنیس در اصفهان

کمی در مورد مریم حجه فروش ، مربی درجه یک فدراسیون تنیس جهانی

هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست

Miss. Merry

A little about Maryam Hajjehforosh, a first-class tennis coach in Isfahan

ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

من مریم حجه فروش هستم مربی تنیس در اصفهان و از اینکه شما آکادمی ما را برای آموزش تنیس انتخاب کردید و در این لحظات در وبسایت ما هستید بسیار خرسند و خوشحالم ، قطعا شما یکی از علاقمندان رشته مفرح و جذاب تنیس هستید .
همانطور که میدانید ورزش تنیس یک ورزش انفرادی است که علاوه بر شادابی و نشاط باعث افزایش تمرکز ، هماهنگی عصب و عضله ، استفاده از ذهن و افزایش قدرت تصمیم گیری میشود .علاوه بر مزایای ورزش انفرادی ، ما سعی می کنیم تا ورزش تنیس از مزایایی ورزش گروهی نیز بهره مند شود و شما یا فرزندانتان در محیط های گروهی نیز قرار بگیرید و از نشاط و هیاهوی گروه نیز بهره مند شوید،برگزاری اردوهای تابستانی ،کلاس های زبان گروهی ، شنا و ...در این راستا می باشد .
شما با هر احساسی میتوانید وارد زمین تنیس بشوید و فقط با شادی و نشاط خارج می شوید .این جادوی تنیس است. بعضی از افراد خاک زمین تنیس را علت این انرژی مثبت میدانند و بعضی تحرک و نشاط در حین ورزش را سبب این حس خوب میدانند، من علاوه بر این موارد عشق و دلبستگی را به آن اضافه میکنم. من عاشق ورزش تنیس هستم و هرگز برای عنوان و یا رتبه خاصی تنیس را انتخاب نکردم ، بازیکنانی که در کنارم قرار میگیرند این عشق را میپذیرند ، آنها با لبخند زیبا من را میس مری صدا میکنند و حقیقتا من از شنیدن این صمیمت لذت میبرم و این اسم را بهتر از هر عنوانی دوست دارم . تمام سعی ام در طی سی سال تجربه مربی گری پرورش استعدادهای بوده که علاوه بر نشاط ، سرزندگی ، سلامتی ،اعتماد بنفس وخودباوری بتوانند قهرمانی را نیز در ورزش تنیس تجربه کنند و با لطف خدا و تلاش تیم قوی و حرفه ای آکادمی توانستیم به این هدف دست پیدا کنیم و چندین قهرمان کشوری و مدال آور ملی در ورزش تنیس از استان اصفهان تعلیم دهیم .
افتخار من این است که در کنار بازیکنانی بزرگ شدم که اکنون افتخار سرزمینم هستند و من با دیدن انها لذت بیشتری از ورزش تنیس میبرم ، این امر باعث میشود از تصمیم خود در انتخاب ورزش تنیس بیشتر راضی باشم و اگر چندین بار دیگر در دوران نوجوانی قرار بگیرم باز این ورزش را انتخاب کنم . تلاش ما آموزش ورزش تنیس در اصفهان است تا هر ورزشکار علاقمند به تنیس با هر سطح مالی بتواند به آرزوی خود برسد.به امید اینکه روزی شما را ببینیم و داستانی جدید و موفقیتی دوباره را با شما تجربه کنیم ،

آکادمی تنیس مریم حجه فروش - آموزش تنیس در اصفهان - بهترین مربی تنیس در اصفهان
0
ساعت آموزش
0
نفر کارآموز
0
سال تجربه
آکادمی تنیس مریم حجه فروش - آموزش تنیس در اصفهان -بهترین مربی تنیس در اصفهان

آکادمی تنیس حجه فروش یک نفر نیست یک تیم است

هیچ وقت برای یادگیری تنیس دیر نیست

همانطور که میدانیم تنیس یک ورزش انفردای است و نقش مربی در آن بسیار حائز اهمیت می باشد . زیرا مربی شما دوست و همراه شماست و در طی مسیر موفقیت در کنار شماست . ورزش تنیس بسیار با ذهن و روح شما درگیر است بنابراین انتخاب بهترین مربی تنیس میتواند مسیر موفقیت شما را آسان تر کند . بیاد داشته باشیم مربی شما علاوه بر سواد تنیس باید از لحاظ روحی نیز با شما ارتباط موثر و مفیدی داشته باشد.

یکی از پارامترهای مهم در انتخاب مربی تنیس در اصفهان درجه یک مربی می باشد.انتخاب مربی درجه یک در اصفهان کار بسیار سختی نیست زیرا تعداد مربیان درجه یک زیاد نیستند . مهمترین تفاوت مربی تنیس درجه یک داشتن سواد علمی و تجربه کاری بیشتر می باشد. مانند هر علمی برای یادگیری تنیس باید استاد خبره و با تجربه انتخاب کنیم تا در میسیر یادگیری ما نیاز به آزمون و خطا نداشته باشد و بتوانند ما را سریعتر به اهدافمان برساند.

مربی تنیس بانوان در اصفهان باید دانش لازم در زمینه آموزش تنیس را داشته باشد و تعهد کاری نسبت به ساعات آموزش داشته باشد. همچنین ابزار مورد نیاز برای آموزش آسان و سریع تنیس را نیز در دسترس داشته باشد.در کنار تمام مسائل فنی یک مربی تنیس خوب باید روابط اجتماعی و عاطفی خوبی با ابزیکن های خود برقرار کند تا بانوان بازیکن در محیطی شاد و مفرح آموزش تنیس خود را شروع کنند.

بی شک انتخاب یک مربی تنیس در اصفهان می تواند شما را با سرعت هرچه بیشتر به اهدافتان برساند فراموش نکنیم تلاش شما باید هدفمند و صحیح هدایت شود تا شما زودتر به مقصد برسید و سرخورده و ناراحت نشوید.

قطعا آموزش تنیس به کودکان در اصفهان علاوه بر صبر و شکیبایی نیازمند تکنیک ها و دانش خاص می باشد. در آکادمی تنیس حجه فروش سعی کردیم محیطی فراهم کنیم تا کودکان شما همراه با شادی و نشاط کودکانه تنیس را فرابگیرند و در کنار زندگی و لحظات کودکی حس قهرمانی و موفقیت را نیز تجربه کنند.

یک اصل طلایی در آموزش وجود دارد با قدرت شروع کن تا هرگز طعم شکست را نخوری . پس برای شروع آموزش تنیس در اصفهان نگران هزینه مربیان درجه یک نباشید زیرا این مربیان شما را امن تر به مقصد می رسانند . پس تحقیق کنید انتخاب کنید و با قدرت شروع کنید . برای انتخاب بهترن مربی تنیس در اصفهان ما در کنار شما هستیم.

سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید ما می توانیم در گرفتن تصمیم بهتر به شما کمک کنیم

شماره تماس 09133111271
آدرس : خیابان کارگر ، درب شهید رجایی ، باشگاه شهید جمالیان ، زمین شماره 4