آشنایی با تنیسورهای حرفه ای

در این بخش از وب سایت می خواهم موضوعات مختلف پیرامون آشنایی با تنیسورهای حرفه ای را تجزیه و تحلیل کنم. ما به تحولات فعلی در حرفه تنیس نگاه خواهم کرد، و مسابقات مهم را تجزیه و تحلیل خواهم کرد و در مورد چندین موضوع دیگر که فکر می کنیم برای اکثر خوانندگان جالب است، خواهم نوشت.

بیایید نگاهی به وضعیت فعلی بازی تنیس حرفه ای مردان و زنان بیندازیم!

آشنایی با تنیسورهای حرفه ای مردان

بازی مردان در حال حاضر فوق العاده جالب است. نواک جوکوویچ بهترین بازیکن امسال است و روند پیروزی های او در 43 پیروزی متوالی در نیمه نهایی رولند گاروس توسط راجر فدرر متوقف شد.

رافائل نادال همچنان بازیکن شماره 1 جهان است و با کسب ششمین عنوان اوپن فرانسه همچنان پادشاه خاک رس باقی ماند. او اکنون برای اکثر عناوین اوپن فرانسه در تاریخ تنیس با بیورن بورگ برابر است !

راجر فدرر نیز دوباره فرم قدرتمندی از خود نشان می دهد و برخی از بهترین تنیس های خود را در برابر نواک جوکوویچ در نیمه نهایی اوپن فرانسه انجام داد! به نظر من او واقعاً دوباره گرسنه است تا با جوکوویچ و نادال رقابت کند!

بنابراین رقابت برای شماره یک در جهان بین این سه بازیکن باز است. در حال حاضر نادال می‌تواند رتبه 1 را حفظ کند، اما من معتقدم که جوکوویچ بیشترین شانس را برای کسب رتبه یک در سال جاری دارد!

فصل چمن در حال انجام است و به نظر می رسد فدرر، نادال و جوکوویچ شانس های مساوی برای قهرمانی ویمبلدون دارند. من هنوز فکر می کنم فدرر بهترین بازی را در بین این سه بازیکن در زمین های چمن دارد، اما هر زمان که مقابل نادال بازی می کند، به نظر می رسد که اعصابش در زمان های حساس کمی در مسیر او قرار می گیرد.

به نظر من در حال حاضر سه نفر دیگر وجود دارند که می توانند واقعاً برای مسابقات اصلی با 3 برتر رقابت کنند. این افراد عبارتند از رابین سودرلینگ ، اندی موری ، و خوان مارتین دل پوترو.

دل پوترو به تازگی از مصدومیت باز می گردد، اما به نظر می رسد که او به آرامی اما مطمئناً به فرم قبلی خود باز می گردد. سودرلینگ در حال حاضر چند تورنمنت را در این سال برده است و اندی موری همیشه می تواند در مسابقات بزرگ خطرناک باشد.

به طور کلی به نظر می رسد که تنیس حرفه ای مردان هیجان انگیزتر از همیشه است!

آشنایی با تنیسورهای حرفه ای زنان

بازی زنان در حال حاضر برای من کاملاً باز به نظر می رسد. با وجود اینکه کارولین وزنیاکی به وضوح بازیکن شماره یک جهان در حال حاضر است، اما او موفق به قهرمانی نشده است و به نظر می رسد که بسیاری از بازیکنان می توانند او را در شرایطی که در فرم خوبی هستند شکست دهند.

لی نا از چین به تازگی عنوان قهرمانی اوپن فرانسه را به دست آورد و به همان اندازه که قوی بازی کرد، معتقدم که او برای اکثر مسابقات بزرگ آینده تهدیدی خواهد بود. کیم کلایسترز اخیراً مشکلات مصدومیتی داشته است، اما سعی خواهد کرد تا برای مسابقات اصلی به اوج برسد و اگر سالم بماند، باید شانس خوبی برای برنده شدن در مسابقات اصلی داشته باشد!

ماریا شاراپووا چند تنیس واقعاً خوب در طول فصل زمین خاکی بازی کرد، اما سرویس او نیز در برخی مسابقات دوباره مشکل ساز شد. من فکر می کنم او به پیشرفت خود ادامه خواهد داد و باید شانس خوبی برای پیروزی در ویمبلدون یا US Open داشته باشد!

چند زن دیگر وجود دارند که می توانند به طور واقع بینانه برای عناوین اصلی آینده رقابت کنند. من زووناروا، آزارنکا و استوسور را در آن دسته قرار می دهم.

چند دختر دیگر نیز اخیراً در حال حرکت قوی به سمت 10 برتر جهان هستند. پترا کویتووا، آندره آ پتکوویچ و جولیا گورگس به نظر من آینده موفقی در پیش رو دارند.

امیدوارم مقاله آشنایی با تنیسورهای حرفه ای برای شما مفید بوده باشد لطفا نظرات خود را با ما در مان بگذارید تا سطح آموزش تنیس در اصفهان را ارتقا دهیم

Leave A Comment