آموزش تنیس بانوان

آموزش تنیس بانوان - آکادمی تنیس حجه فروش

در این مقاله سعی میکنیم نکات مهم در آموزش تنیس بانوان را بیان کنیم و یادآوری کنیم چرا ورزش تنیس برای بانوان مهم است و چطور می توان بانوان را به تنیس علاقمند کرد

زنان تقریباً 51 درصد از جمعیت فلوریدا را تشکیل می دهند. با این حال، زنان تنها 41 درصد از بازیکنان تنیس را تشکیل می دهند. بیش از 7 درصد از زنانی که تنیس بازی نمی کنند می گویند که دوست دارند تنیس بازی کنند در صورتی که بتواند برای کسب و کار آنها موثر باشد .

آموزش تنیس برای بانوان را اجتماعی و سرگرم کننده کنید
ژان میلز، رئیس سابق بنیاد USTA Florida و USTA Florida Section، می گوید جذب زنان به تنیس از سنین پایین شروع می شود. در دنیای امروز، گفتن این کار آسان تر از انجام آن است.

به دلیل کووید و کاهش کلی تربیت بدنی در مدارس، دختران به اندازه قبل فرصتی برای برداشتن راکت ندارند. وقتی دختران به ورزش نگاه می کنند، بیشتر به سمت ورزش های گروهی می روند، نه فرصت های رقابتی فردی.

میلز که از سال 1980 مسابقات ملی 12 ساله USTA را اجرا می کند، می گوید دو چیز به جذب دختران به آموزش تنیس بانوان کمک می کند. اول داشتن پدر و مادری است که بازی می کند. دوم، ایجاد فرصت های بازی است که هم اجتماعی و هم سرگرم کننده باشد

من دختران 12 را انجام می دهم زیرا زمانی که دختران 12 را بازی کردم، این بزرگترین ناامیدی زندگی من بود. میلز توضیح می دهد که مردم دوستانه نبودند، هیچ تعامل اجتماعی وجود نداشت، سرگرم کننده نبود. وقتی میلز سرانجام در سال 1980 فرصت اجرای این رویداد را پیدا کرد، سخت تلاش کرد تا آن را به یاد ماندنی کند – نه از نقطه نظر رقابتی، بلکه از منظر آموزشی و سرگرم کننده. آموزش بازیکنان و والدین، مربیگری و گردش های اجتماعی، زیربنای بازی مسابقه است. زنان هر بخش از این رویداد را اجرا می کنند و نمونه های قوی برای دختران ارائه می دهند که آموزش تنیس بانوان می تواند یک مسیر شغلی باشد.

رویدادها باید بیشتر به بخش سرگرم کننده زندگی و دوستی های زندگی توجه داشته باشند. مهم نیست در چه سنی هستید. میلز می گوید: ما باید فعالیت هایی انجام دهیم که مردم را به هم نزدیک کند.

تمرکز خود را بر روی برد و باخت نگذارید
سوزی امرسون، هماهنگ کننده مسابقات تنیس بانوان روبان صورتی برای شرلی در پنساکولا، موافق است. این مسابقات 20 سال پیش شروع شد. این رویداد به طور پیوسته تبدیل به رویداد برتر برای زنان در شمال غربی فلوریدا شده است، و رقابت تنها بخش کوچکی از معادله است.

امرسون می گوید: ما آنجا هستیم تا از آن لذت ببریم. ما دو تساوی 64 تیمی داریم و آنها را در چند دقیقه پر می کنیم.

امرسون می‌گوید آنچه که این رویداد را بسیار موفق می‌کند، ارتباط زنان با هدف و فعالیت‌های خارج از زمین است که بر اجتماعی و سرگرمی بودن متمرکز است. از گروه‌های موسیقی زنده گرفته تا غذای عالی و حراج‌های بی‌صدا، تیم برنامه‌ریزی فراتر از آن عمل می‌کند تا تجربه‌ای عالی برای بازیکنان ایجاد کند.

این تورنمنت بیش از آن چیزی که بتواند بپذیرد تقاضا دارد. زنان از تگزاس، جورجیا، آلاباما و فلوریدا برای شرکت در این رویداد سالانه می‌آیند که کاملاً توسط داوطلبان اداره می‌شود و کمک‌های مالی برای تحقیقات سرطان سینه جمع‌آوری می‌کند.

امرسون گفت: “ما یک سازمان مردمی کاملاً داوطلبانه هستیم و بیش از 1 میلیون دلار جمع آوری کرده ایم.”

پیشنهاد گزینه ای بیشتر برای آموزش تنیس

“من فکر می کنم زندگی حرفه ای زنان در چند دهه گذشته به شدت تغییر کرده است. کریستین دوسی، مدیر تنیس بزرگسالان USTA فلوریدا می گوید: فرصت های بازی باید با آنها تغییر کند.

لیگ تنیس بانوان کارگر مرکزی فلوریدا لیگی است که به گسترش و خدمت رسانی به زنان در تمام سنین ادامه می دهد. آنها در حال حاضر بیش از 25 امکانات و 600 بازیکن دارند که در آن شرکت می کنند. بانی کلی، رئیس لیگ، می‌گوید همه چیز مربوط به زمان روز برای این زنان و اجتماعی و سرگرمی است.

این تمرین آنهاست. کلی می‌گوید: «این با ورزش کردن در باشگاه متفاوت است، زیرا با دوستانتان ورزش می‌کنید.» “تیم ها کنار هم می مانند. آنها دوستی های قوی برقرار می کنند.»

این فصل معمولاً هر پنجشنبه شب، از سپتامبر تا آوریل اجرا می شود. تیم ها می توانند حداکثر 25 بازیکن را حمل کنند. فهرست بزرگ کمک می کند تا همه چیز هفته به هفته حرکت کند. متخصصان آموزش تنیس بانوان می توانند تیمی از زنان را وارد لیگ کنند، یا هیئت مدیره لیگ به ارتباط زنان علاقه مند با تیم هایی که به دنبال بازیکن هستند کمک می کند.

سه سطح وجود دارد – بسیار ساده تر از لیگ های USTA، همچنین. بازیکنان با تجربه کمتر وارد سطح 3 خواهند شد. بهترین بازیکنان در سطح 1+ رقابت خواهند کرد. کلی می گوید که لیگ منطقه بزرگی را پوشش می دهد و آنها همیشه به دنبال امکانات جدید، تیم های جدید و بازیکنان جدید هستند.

ایجاد احساس ویژه درآموزش تنیس بانوان


فراتر از رویدادها و لیگ‌های فردی، راه‌های دیگری وجود دارد که تسهیلات می‌توانند زنان بیشتری را به باشگاه‌ها، پارک‌ها و زمین‌هایشان جذب کنند. آلگرا کامپوس، مدیر تنیس باشگاه Hunters Green Country در تامپا، می گوید که دختران (و زنان) می خواهند احساس خاص بودن داشته باشند.

کامپوس پیشنهاد کرد که باشگاه‌ها می‌توانند از ماه تاریخ زنان برای ارائه تخفیف به زنان و دختران در تسهیلات خود استفاده کنند. «چرا آن را پخش نکنیم؟ شاید ساعت خوشی برای خانم ها در مسابقات جمعه شب شما باشد،» او توضیح می دهد. اگرچه کووید-19 روی رویدادهای اجتماعی تأثیر منفی گذاشته است، اما با پایان یافتن همه‌گیری، کامپوس گفت که زنان آماده و مشتاق شرکت مجدد در بازی‌های اجتماعی خواهند بود.

این رفاقت ماست که آن را سرگرم کننده تر می کند. زنان بیشتر اجتماعی هستند و عاشق صحبت کردن با یکدیگر هستند.

امیدوارم که مطالب جالب و خواندنی را در مورد آموزش تنیس به بانوان فراگرفته باشد . آکادمی تنیس مریم حجه فروش زیر نظر مریم حجه فروش مربی درجه یک فدراسیون جهانی تنیس محیطی جذاب و فوق العاده ای را برای آموزش تنیس بانوان در اصفهان فراهم کرده فقط کافی است یک بار آموزش تنیس در اصفهان را با ما تجربه کنید تا خیلی راحت به قهرمانی برسید .

One Comment

  1. Negar تیر ۱۵, ۱۴۰۱ at ۱۰:۴۲ ب.ظ - Reply

    👌

Leave A Comment