نحوه آموزش سریع تنیس

نحوه آموزش سریع تنیس - آموزش تنیس در اصفهان - مریم حجه فروش

آموزش سریع تنیس ترکیبی عالی از نظم و سرگرمی برای بچه ها و بزرگسالان است . در این مقاله چند روش خاص و و منحصر بفرد برای آموزش سریع تنیس را با شما در رمیان می گذاریم .

آموزش تنیس به جوان‌ترین بازیکنان راهی فوق‌العاده برای معرفی آن‌ها به بازی، کمک به آنها برای توسعه مهارت‌های خود و شروع یک عشق مادام العمر به تنیس است. برای اینکه آموزش تنیس در اصفهان بسیار سریع و با کیفیت انجام شود  نیازمند  تجهیزات تنیس به اندازه‌های مناسب برای کودکان و بزرگسالان هستیم . آکادمی تنیس مریم حجه فروش  برای آموزش تنیس کودکان از سن ۴ سالگی پیشگام بوده .

به دنبال تعادل ظریف در نحوه آموزش سریع تنیس باشیم

برخی از برنامه ها به طور انحصاری بر لذت بردن کودکان در زمین تنیس تمرکز دارند. ما معتقدیم که اگر بازیکنان جوان احساس موفقیت کنند، بازی را دوست خواهند داشت و تا آخر عمر ادامه خواهند داد. بنابراین این برنامه ها بدون توجه به تکنیک مناسب، مهارت های مورد نیاز برای قرار دادن توپ در بازی (سرویس) و رالی را آموزش می دهند. اما این می تواند عادت های بد را تقویت کند، باعث ناامیدی، آسیب یا ترک شود.

سایر برنامه ها منحصراً بر مهارت فنی بچه ها تمرکز دارند. آنها تکنیک مناسب تمام ضربات تنیس را آموزش می دهند تا بازیکنان از همان ابتدا عادات خوبی را ایجاد کنند و توانایی ورزشی خود را همگام با بازی تنیس خود بهبود بخشند. آموزش های مهارتی اغلب به عنوان بازی پنهان می شوند تا علاقه دانش آموزان را حفظ کنند. اما این روش آموزشی لزوماً به بچه‌ها کمک نمی‌کند – یا احساس کنند که در حال موفقیت هستند – برای چند سال.

ترکیبی از بهترین فلسفه های آموزشی.

آموزش سریع تنیس تلاش می کند تا انگیزه موفقیت و ایجاد تکنیک مناسب را به طور همزمان ایجاد کند. ما تکنیک مناسب و نحوه سرویس دهی و رالی را در اوایل سن 4 سالگی آموزش می دهیم. وقتی بچه ها شروع به رالی می کنند، تکنیک خوب ممکن است در عقب نشینی توپ را از روی تور قرار دهد. مربیان ما به بازیکنان کمک می کنند تا تکنیک مناسب را در جلو و مرکز نیز حفظ کنند.

مطالعات علمی ثابت می کند که یادگیری کودکان 60% دیداری، 20% کلامی و 20% از طریق حرکت شناسی (تجربه یا انجام فعالیت) است. مربیان آکادمی تنیس مریم حجه فروش در اصفهان  نشان می‌دهند، می‌گویند، و به بچه‌ها اجازه می‌دهند تمرین‌های سرگرم‌کننده را با استفاده از تکنیک مناسب انجام دهند – و آن را در حافظه ماهیچه‌هایشان تثبیت کنند.

همه شرکت می کنند. همه برنده می شوند.

ما بر این باوریم که بهترین راه برای ضربه های فنی، رالی داشتن یک انفجار در زمین است. ما همچنین به آموزش والدین برای همکاری با فرزندان خود در بین درس ها اعتقاد داریم.

درک مسیر/فلسفه تدریس تنیس ما آسان است، حتی اگر هرگز پا در زمین نگذاشته باشید. مسیر آموزش سریع تنیس به والدین کمک می کند تا ببینند فرزندشان برای پیشرفت در هر سطح باید چه کارهایی را انجام دهد. از آنجایی که کلاس های گروهی به طور کلی به یک ساعت محدود می شود، بسیار مهم است که والدین فرزندان خود را تشویق کنند تا مهارت های خود را تمرین کنند و در این جلسات تمرینی شرکت کنند. زمان تمرین اضافی «تکالیف تنیس» است که به بازیکنان کمک می کند زودتر به سطح بعدی برسند – به لطف بازیکن، مربی و والدین.

درگیر نگه داشتن بچه ها در هر سطح.

ما مطمئن می شویم که بچه ها آنقدر سرگرم می شوند که می خواهند به بازی ادامه دهند. مربیان ما قبل، در حین و بعد از درس با کودکان تعامل دارند – شور و حرارت و گرما را با انرژی بسیار بالا و تقویت مثبت ترکیب می کنند. هر درس با یک بازی سرگرم‌کننده، فعالیت‌های سرگرم‌کننده برای تکالیف مدرسه، و امتیازهای بالا برای همه بچه‌ها به پایان می‌رسد.

مربیان هدف درس را در ابتدای کلاس ذکر می کنند تا دانش آموزان بفهمند که چه چیزی یاد خواهند گرفت. هدف درس 2 بار دیگر در طول کلاس تکرار می شود و در پایان یک مرور سریع انجام می شود. ترکیب مهارت های رالی – رالی من، بانجی، بالا و پایین رفتن، راه رفتن با سگ، تله خرچنگ، و موارد دیگر – با مهارت های فنی سرگرم کننده مانند سالاد میوه، گلوله آتشین و تمساح باعث می شود کلاس و “تکلیف خانه” واقعاً سرگرم کننده باشد! و این منجر به عشق مادام العمر به بازی می شود.

پس همین الان آموزش تنیس در اصفهان را با ما شروع کنید و از آن کمال لذت را ببرید.

Leave A Comment